Jdi na obsah Jdi na menu
 


HHK VM x Uherský Brod

18. 10. 2009

 

V neděli 11.10 jsme odehráli zápas v Uherském Brodě. Zápas začal ve velmi rychlém tempu s velkým počtem faulů, které rozhodčí vůbec neodpískali. V první třetině nás domácí překvapili a vstřelili nám jako první gól. Za stavu 1:0 pro domácí skončila první třetina. V druhé třetině se nám naskytlo několik šancí, ale nikdy se nám nepodařilo pořádně dorazit. Po druhé třetině se stav nezměnil tedy 1:0 pro domácí. V třetí třetině vzal vše do svých rukou Lukáš Smejkal od modré vstřelil první branku a dorovnal, poté znovu vystřelil za modrou a stav se zvýšil na 2:1 pro hosty.Domácí odvolali golmana a pokoušeli se hrát 6 na 5, ale nevyšlo jim to a ještě k tomu dostali branku, kterou vstřelil Michal Vidlák z obranného pásma hostů. Zápas skončil 3:1 pro HHK VM.

Branky: Lukáš Smejkal 2x,Michal Vidlák

Asistence: Josef Krejčí, Lukáš Smejkal (dál si to nepamatuju , takže to dyštak připište do komentářů a já to   sem dopíšu)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Apply pressure on Readings Explained

(AIrorurrysmell, 8. 10. 2018 7:09)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-chere/

Blood Straits Readings Explained

(APhipsepef, 29. 7. 2018 14:45)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg-pas-cher-paris/

Ok...

(Anet, 19. 10. 2009 23:34)

J dopsala jsem to, ale už mi neříkej Ančo.:D:D jinak se budu zlobit...:D:D

...

(Tuky, 18. 10. 2009 22:24)

Ančo já sem nahrál vidloškovi na ten gol po buly :-p:D:D tka to dopiš pls :D